Günübirlik villa

İlan No 1110
İlan Tarihi09.Temmuz.2020
KategoriGünlük Kiralık Villa
Kira PeryoduAylık
 Yazdır

İLAN AÇIKLAMASI

Villamız 600 m2 arsa içinde tamamı ile müstakil bir villadır. Geniş bir bahçe içerisinde havuzu ve mangal bulunmaktatdır.Villanın giriş katında Amerikan mutfak ve geniş salon bulunmaktadır.Salondan ve bir yatak odasından bahceye ve havuza geçilebilmektedir.Alt katta ayrıca iki oda ve 1 banyo ve wc bulunur.Üst kat girişi ayrı olup istenildiğinde ikisi birden geniş aileler veya arkadaş grubu için kiralanabilir.Üst kat dublexten oluşmaktadır .Geniş salon ile birlikte ayrı mutfak ve 1 yatak odası alt katta bulunmaktadır. Ayrıca Mutfakta bulunan geniş balkon ve salonda bulunan geniş balkonda güzel vakitler geçirebilirsiniz.Ayrica alt katta bir misafir wc si ile banyo bulunmaktadır.
Dublexin üst katında ise 2 adet ebeveyn odası ile ayrıca bir yatak odası daha vardır. Toplam oda sayısı 2+1 ve 4+1 olmak üzere ;6 yatak odası, 2 mutfak ve 2 salondan oluşmaktadır. Villanın etrafı yüksek duvarlar ile çevrilmiş olup duvar üzerinde de çit teller ile birlikte Jut bez ile çevrilmiştir. Villanın kiralama fiyatı dönemsel ve kişi sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Villa hakkında daha geniş bilgiyi ofis telefonlarımızı arayarak edinebilirsiniz.
www haftalikvilla com
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 
KİRACIYA AİT NOTLAR;
Konaklama bedelinin %30’luk tutarı hesabımıza havale edildiği taktirde , rezervasyonunuz kesinlik kazanmış olacaktır . Kalan bakiyenin tamamı giriş günü NAKİT OLARAK tahsil edilir.
Villamızın giriş saati 16:00 , çıkış saati 12:00 dir.
Elektrik (Girişte ve çıkıştaki sayaç numaraları okunarak kw başı 0.70 kr ile çarpılarak toplam tutar hesaplanır) ve temizlik ücreti ( 350 TL) kiracıya aittir .
Depozito bedeli olan 500 TL ; villada herhangi bir hasar oluşmasına önlem amaçlı olarak alınır , evde herhangi bir hasar ve zarar olmaması halinde çıkış günü tarafımızca iade edilir .
FİYAT AYLARA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
WHATSAPP: +905416432971